Hakkımızda

Hakkımızda

2004 Yılında kurulan Astech Bilgisayar şirketi gelişim ve kurumsallaşma süreçlerini, 2008 yılında Yenikan Yazılım ve 2015 yılında ise Yenikan Bilişim Grubu olarak sürdürmektedir.

Yenikan Bilişim Grubu olarak, Yazılım, Akademi, Bilişim Teknolojileri ve alt yapı olmak üzere dört uzmanlık bölümüyle hizmet vermekteyiz. Grubumuzda bir çok markanın bayiliği ve konusunda uzman, sertifikalı personeli bulunmaktadır.

Yenikan Yazılım bölümümüz ile Logo Yazılım A.Ş. şirketinin Çözüm Ortağı bayiliği altında Kurumsal ve Kobi programlarının satış, proje ve bakım-destek hizmetlerinin yanı sıra şirketlerin ihtiyaçlarına yönelik özel projeler ve özel yazılım uygulamaları geliştirmekteyiz.

Yenikan Akademi bölümümüz ile Logo Yazılım programlarının ve Office EXCEL eğitimleri konusunda hem bireylere, hem de kurumlara eğitim vermekteyiz.

Yenikan Akademi’deki eğitimlerini başarı ile tamamlayanlar sektördeki işe alım süreçlerinde rakiplerinden bir adım önde başlamasını sağlamaktayız. ERP eğitimleri ile kurumlara dönemsel veya tam zamanlı iş gücü sağlamaktayız.

Yenikan Bilişim Teknolojileri ve alt yapı bölümü ise işletmelerin ihtiyacı olan donanımsal hizmetler sunmakta ve bakım-destek hizmetleri vermekteyiz.

Share This